Як поліпшити свою SEO-кампанію за допомогою соціальних мереж

Як поліпшити свою SEO-кампанію за допомогою соціальних мереж

Автор: Джейсон ДЕМЕРС

Випускник Вашингтонського університету 2008 року, має ступінь в Бізнес-Адмініструванні (Маркетингу). Після закінчення університету моментально «влився» в світ онлайн-маркетингу та просування сайтів

Поняття «пошукова оптимізація» і «контент-маркетинг» за час свого існування практично стали синонімами. Однак у зв’язку з тим, що багато бізнесменів беруть на слово поради про те, що процес генерування контенту повинен бути стабільним, всі їхні сили направлені в одну-єдину область і не поширюються на інші. Найчастіше соціальні мережі вважають відокремленої сферою, яка заслуговує на окремій стратегії. Так, мати індивідуальний план з розвитку соціальних мереж важливо, проте, пам’ятайте, що набагато ефективніше він працює тільки в парі з основною SEO-стратегією. Впровадивши в свою діяльність кілька особливих стратегій для соціальних мереж, ви зможете підвищити не тільки впізнаваність свого бренду в Мережі, а й авторитет свого домену в пошукових системах, а значить, і позицію своїх постів в ранжируванні. Все це потрібно враховувати при приватному просуванні сайтів

наберіть передплатників

Одним з факторів, який Google бере до уваги при визначенні авторитетності бренду, — кількість його передплатників в соціальних мережах. Припустимо, якщо сторінка вашої компанії має 10000 лайків на Facebook і 10000 передплатників в Twitter, це означає, що у неї будуть вищі позиції в ранжируванні і більший авторитет в пошукових системах, на відміну від подібної компанії, у якої 100 лайків і 100 передплатників в тих же соціальних мережах. Аудиторію можна набрати шляхом публікації цікавого матеріалу на своїх сторінках, спілкування з передплатниками, а також створення опитувань і публічних обговорень. Перевіряйте поновлення в соціальних мережах регулярно і контактуйте зі своєю аудиторією, щоб вона знала, що перед нею жива людина.

Застереження: в Google вміють відрізняти справжніх передплатників від так званих «фейків» (спамерських, несправжніх акаунтів). Не намагайтеся вдаватися до послуг накрутки лайків і передплатників, наповнюючи свою аудиторію акаунтами ботів, — це, скоріше, принесе вам шкоди, ніж користі. Дійте природним способом, навіть якщо на це піде більше часу.

Діліться своїм контентом

Соціальні мережі є чудовою можливістю збільшити охоплення користувачів, які ознайомляться з вашим контентом. Наприклад, якщо ви написали в своєму блозі досить великий пост про новини, що сталася у вашій індустрії, ви можете показати його великій кількості людей, просто поділившись ним на Facebook або в Twitter. Погодьтеся, адже дуже часто буває так, що у блогів набагато менше передплатників, ніж у сторінок цих блогів в різних соціальних мережах. Саме таким чином ви зможете залучити набагато більше трафіку і уваги до свого сайту, але це не головне. Одним з найбільш значущих плюсів при просуванні сайту приватним майстром з використанням соц.сетей для вас є той факт, що про ваш бренд дізнається дуже багато людей, які, можливо, захочуть поділитися вашим контентом зі своїми передплатниками. Різноманітна довідкова база також додасть вашому ресурсу авторитетності — і повірте, набрати її за допомогою соціальних мереж набагато простіше і ефективніше, ніж вручну.

Оптимізуйте свої пости для пошукових систем

Недавнє партнерство Twitter і Google показало, що незабаром ваші твіти та пости з’являться серед інших результатів пошуку в Google. А що це означає? Це означає, що вам потрібно оптимізувати їх, щоб дати їм шанс на хороші позиції в ранжируванні. Це можна зробити, супроводивши свої пости ключовими словами, за якими, найімовірніше, будуть шукати ваш контент. Наприклад, відмінною тактикою буде відстеження нових трендів і подій у вашій індустрії. Також ви можете постити фотографії, графіки і відео, які є відповіддю на будь-якої дуже важливе питання: наприклад, «Як встановити розетку?», Якщо ви спеціалізуєтесь на електроніці. Навіть якщо ваші пости не з’являться на сторінках з результатами пошуку Google відразу, не переживайте: їх оптимізація ключовими словами тільки зміцнить вашу репутацію експерта в даній області. На все потрібен час.

Постите унікальний контент, яким хочеться ділитися

Як вже говорилося вище, ваш бренд може заслужити авторитет за допомогою репоста і ретвітів контенту з його публічних сторінок. Якщо якийсь із

ваших постів буде цитовано 1000 користувачів, ваша репутація підвищиться і, відповідно, все це підніме ваші позиції на сторінках з результатами пошуку. Однак створити такий контент далеко не просто. У це потрібно вкласти чимало тимчасових і інтелектуальних ресурсів. Перш за все, ваше повідомлення повинне залучати аудиторію візуально, а значить, містити в собі якесь зображення, відео або інше потужне візуальний супровід. Воно повинно бути інформативним, релевантним, практичним, захоплюючим, в якійсь мірі дивним, і, перш за все, унікальним. Ваша аудиторія повинна ойкнути, тому що вона ніколи не бачила нічого подібного. Постите своє повідомлення в правильний час, просувайте його всіма можливими способами і, можливо, ваші передплатники забезпечать вам успіх.

Співпрацюйте з проектами, схожими на вас

І нарешті, якщо ви намагаєтеся оптимізувати свій сайт для локального пошуку, спробуйте об’єднатися з місцевими організаціями в соціальних мережах. Виберіть ті компанії, чия діяльність якось пов’язана з вашої або може бути для вас вигідною. Запропонуйте їм співпрацю безпосередньо, або вишиковуйте ваші відносини з ними поступово: діліться їх контентом, залишайте коментарі в їх профілях. За правилами хорошого тону, вони повинні відповісти вам взаємністю і допомогти з приростом передплатників. В Google завжди відзначають такі зв’язки між різними брендами, тому, якщо вашу компанію будуть асоціювати з вашими партнерами, релевантність вашого контенту підвищиться.

Дані стратегії не можна вважати тимчасовими. Їх неможливо раз впровадити в SEO-кампанію і потім сподіватися на те, що вони будуть приносити вам вигоду завжди. Якщо ви хочете досягти успіху, вам потрібно буде регулярно втілювати їх в життя в рамках діючої SEO-стратегії, радуючи своїх передплатників і спостерігаючи зростання своєї позиції в ранжируванні пошукових систем.

Якщо ви будете виконувати всі свої завдання регулярно, систематично і ретельно, то незабаром ви помітите, що паралельні стратегії для соціальних мереж і SEO почнуть давати вам ефективні результати, підвищувати ваш авторитет і залучати все більше і більше трафіку до вашого сайту від місяця до місяця. Замовити ефективне просування сайту в Москві і регіонах ви можете на цьому сайті

 

джерело: https://www.alex-seo.ru/articles/872/